Aşk Büyüsü

Her aşk karşılıklı olmuyor ne yazık ki… Aşk büyüsü de giden sevgiliyi geri getirmek için,yıpranan evlilikler için,karşılıksız aşklar için yapılır. . Aşk büyüsü çok kuvvetlidir. Olanaksız gözüken çiftleri dahi bir araya getirir.. Aradaki mesafeler, evvelce edilmiş dövüşler, dışarıdan birilerinin ilişkiye karşı çıkması gibi hiçbir sebep Aşk büyüsünü engellemez.Yapılan kişi yapan kişiye büyük bir aşk duyar. Gözü ondan başkasını görmez. Başka birine bakması,aldatması mevzubahis bile olmaz. Aşk büyüsünün tesiri giderek bitmez, azalmaz. Alaka, sevgi herkesin hakkıdır. Bu yüzden aşk büyüsünü herkes yaptırabilir. Bilhassa günaha girmeden bu işi yaptırmak isteyenler için özel çalışmalar vardır.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşk büyüsünü bir hayli türü vardır. Kilit büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, düğüm büyüsü, kaşık büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü, canbar büyüsü bunlardan bazılarıdır. Yapımı loş ışık altında olması gerektiğinden mum veyahut gaz lambası kullanılır. Yapılacak kişinin ismi anne ismi doğum tarihi kullanılır. Okumalar yapılarak işleme başlanır. Safran mürekkep kullanılarak temiz beyaz bir kağıda (ya da işlemin türüne göre ceylan cildine, koyun kemiğine,iğde yaprağına, altına, gümüşe) özel tılsımlar yazılır. Şayet kaşık büyüsü yapılacak ise malzeme olarak isminden da anlaşılacağı gibi kaşık kullanılır. Kullanılan kaşıkların tahta olması koşuldur. Kaşıkların üzerine isim bilgileri İbranice olarak yazılır. Okumalar yapılınca toprağa gömülür.

Bunları size yapın diye değil yalnızca bilin diye anlatıyorum. Bu uygulamaları  internetten öğrendiğiniz yarım yamalak bilgilerle sakın yapmaya kalkmayın. Kaç kere uyardım bunun için. Hala beni arayıp “Evde aşk büyüsü nasıl yapılır?” diye soruyorsunuz. O kadar kolay olsa herkes kendisi yapar zati. Medyumlara ne gerek var ? Biz boşa mı yirmi senemizi bu ilme verdik? Bu eksik, yanlış bilgilerle büyü yapmayı tecrübe etmeyin. Zaten çoğu sadece sitesinin reklamını vermek, daha çok tıklanma alabilmek için bunları uyduruyor. Gerçek emelleri sizin aşkınıza kavuşmanızı sağlamak filan değildir. Böylelerine prim vermeyin, vaktinizi da boşuna harcamayın.

AŞK BÜYÜSÜ GÜNAH MI?

Medyum Aslı hocanın yaptığı tüm aşk büyüler, bağlama büyüleri, evlilik büyüleri, canbar büyüleri rahmanidir. Dualarla ayetlerle işlemler yapılır. Elbette ki duanın da günahı, zararı, vebali yoktur. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok düşündüğü konu bu. “Aşk büyüsü günah mı?” Şayet sizde Medyum Aslı ile çalışırsanız günaha girmeden rahmani yollarla neticeye erişirsiniz. Aşk büyüsü günah mı, derken sadece bu büyü için söylemiyoruz. Medyum Aslı hocanın bütün işlemleri rahmanidir. Aşk vefkleri, aşk celbler, aşk muskaları, Bağlama vefkleri, bağlama celbleri, muhabbet celbleri, evlilik celbleri, evlilik vefkleri yapar.

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

İnternette bir sürü aşk büyüsü yapan hoca reklamı ve duyurusu görebilirsiniz lakin bir çoğuyla çalışmanız sizin için hüsran olur. Zira ehemmiyetli olan gerçek aşk büyüsü yapan hoca ile çalışmaktır. Aşk büyüsü yapan medyum olarak yıllarca hizmet vermiş Aslı Hoca bu konuda dikkatli olmanız için sizleri uyarmaktadır. Medyum Aslı aşk büyüsü yapan hocalar içinde bir numaradır. Haftada vasati otuz aşk büyüsü işlemi yapar. Bu güne kadar onlarca defa bu işlemi yapmıştır ve en deneyimli medyum olarak anılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara: 0552 673 14 90