Evlilik Büyüsü

Çoğu insanın hayalidir mutlu bir yuva. Bazıları bu hayalini gerçekleştirir. Bazıları için ise hayal olarak kalmaya devam eder. İşte bu kişiler evlilik büyüsünü yaptırabilir. Evlilik büyüsü; isminden da anlaşılacağı gibi yapılan kişiyi evliliğe ikna eder. Evlilik büyüsünde taraflardan biri evlilik düşünmüyorsa veyahut evliliğe karşı korku ve kaygıları bulunuyorsa bu büyüye müracaat edilir. Bunun için evlilik büyüsüne müracaat eden kişinin niyeti gönül eğlendirmek değil netlikle izdivaç etmek olmalıdır. Güzel duygularla,temiz niyetlerle yapılır. Bunun içinde rahmani çalışmalar uygulanır. Ters büyüler ya tutmaz ya tez bozulur ya da tersine döner. Katiyen şeytanca çalışmalar yaptırmayın.İşlem tesirini gösterdiğinde evlilik büyüsü yapılan kişi büyük bir aşk duyar, izdivaç etmek ister, o insan olmadan yaşayamayacak vaziyete gelir. Neticeninde ise mutlu,hayırlı bir yuva kurulur.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?
Yapılacak kişinin eşyaları (saç,tırnak,mendil…) veyahut bilgileri (isim, anne ismi doğum tarihi,resim) kullanılır. Bunlarla birlikte malzemeler tesirli okumalar yapılarak hazırlanır. Hazırlandıktan sonra kişiye verilir. Malzemeleri kullanacak olan evlilik büyüsünü yaptırmak isteyen kişidir. Medyum ise işlem tutana kadar okumalara gece belirli zamanlarda kalkarak devam eder. Başka bir deyişle malzeme verince medyumun işi bitmez.
İnternet de yazan evlilik büyüsü nasıl yapılır? başlığı altında anlatılan absürt sapan bilgilere inanmayın. Büyüler herkesin yapabileceği ritüeller değildir.

Evlilik büyüsü yapan hoca

Evlilik büyüsü yapan hocalar arasından en deneyimlisini seçmek gerekir. Zira bazen evlilik büyüsü yapan hocalara müracaat edenler negatif netice almaktadır.  Medyum Mercan yirmi küsür senedir evlilik büyüsü yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara: 0552 673 14 90