Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü ne için yapılır? Bağlama büyüsü günah mıdır? Bağlama büyüsü yapan en iyi hoca kimdir?

Bağlama büyüsünde genelde uzun yıllar sürüp yıpranan evlilikler için uygulanıyor. Evliliğin ilk vakitleri her ne kadar mutlu geçse de ilerleyen vakitlerde çiftler birbirinden bıkma derecesine dahi gelebiliyor. Bu noktada bağlama büyüsü imdadımıza yetişiyor.Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra yapılan kişi ilk günkü kadar heyecanlı hisseder,yine aşık olur. Başka bir deyişle haneye gelince yüzünüze dahi bakmadan televizyona kilitlenen eşiniz büyük bir değişim göstererek haneye elinde güllerle gelebilir, işteyken özleyip daimi arayabilir, size aşık olduğunu söyleyebilir…

Belki tüm bunlar size hayal gibi geliyor, belki yirmi senelik evlisiniz eşiniz bir sefer dahi “Seni seviyorum.” demedi. Sizde hep başkalarına özenerek yaşadınız. El ele tutuşan çiftleri görünce iç geçirdiniz. Umudunuz kırıldı, bir müddet sonra siz de kabullendiniz. “Bizden geçti.” dediniz.  Geçmedi kardeşim. Hiçbir şeyin vakiti geçmedi. Bunları yaşamak sizin de hakkınız. Mutluluğu, sevilmeyi, alakayı siz de hak ediyorsunuz sonuna kadar. Bağlama büyüsü denilen şey aşk büyüsü ile aynıdır. Emel birini kendinize bağlamak, aşık etmektir. Bu yüzden -bağlama büyüsü- ismini almıştır.

Bağlama büyüsü yalnızca yıpranan evliliklerde değil normal ilişkiler içinde yapılabilir; ayrılan sevgililer için,boşanan çiftler için,eflatuni aşıklar için vs…, ancak evli çiftlerde daha hızlı tesir eder. Yapılan büyünün tesiri her büyüde olduğu gibi dışarıdan müdahale edilmediği sürece bitmez,azalmaz. Bu yüzden Mercan Hoca olarak yaptığım işlemlerde savunma vefki de gönderiyorum. Bu sayede yaptığımız işlem savunmuş oluyor. Hiçbir şekilde başkası tarafından anlaşılmaz ve kimse bozamaz. Ömür boyu sürer. Mutlu bir yuva isteyenler için, evlilik düşünenler için çok uygun bir işlemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara: 0552 673 14 90